سونی ایستگاه بازی ۳ – آیا شما بازی؟ - جام جهانی

جام جهانی
ورود شما به جام جهانی را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

تبلیغات سونی ایستگاه بازی 3 – آیا شما بازی؟

 

 

 •  سونی ایستگاه بازی 3 – آیا شما بازی؟

  فکر می کنم از یک ابر رایانه برای سرگرمی کامپیوتر؟ سونی پلی استیشن ۳ است دقیقا همان چیزی است. خطوط جلا و گرافیک فوق العاده آن خروجی مطمئن شوید که شما در حال حاضر شما یک نگاه اجمالی از این ابزار است که شما نیز نام سونی PS3 مطمئن شوید گیر میاندازد. پر زرق و برق بصری عقب نشینی مته دلایل مناسب برای آنهایی که توسط بازی های رایانه ای قسم می خورم. و آن را به واقعیت، سونی دستگاه خود را با همه بهترین فنی جمعیت است.

  اول و در درجه نخست، کنسول بازی همراه با یک پردازنده سلولی که ساعت با سرعت ۳٫۲GHz. است ۲۵۶MB از RDRAM، ۲۵۶MB از ۷۰۰MHz GDDR VRAM و خروجی ویدئو HDMI و اول از پشتیبانی از دیسک های اشعه آبی در نوع خود وجود ندارد. RSX "واقعیت سینتی سایزر،" است که در تکنولوژی کارت گرافیک Nvidia است، ارائه می دهد ۱۲۸ بیتی دقت پیکسل هیبت الهام بخش با ۱۰۸۰ پیکسل خروجی ویدئو.

  سونی پلی استیشن ۳ در ۲۰ GB آمده است، ۶۰ گیگابایت و ۸۰ گیگابایت نسخه. در هر سه، گزینه های اتصال شامل بلوتوث (برای کنترل)، ۸۰۲٫۱۱b را (برای اتصال PSP)، Gigabit اترنت و پورت USB 2.0. علاوه بر اشعه آبی، تمام این سه شکل مختلف PS3 سونی ارائه می دهد پشتیبانی برای فایل ها در دی وی دی، CD-ROM، CDRW، DVD-ROM، DVD + R، و فرمت های DVD-R. در ۶۰ GB و ۹۰ GB نسخه، داخلی IEEE 802.11 ب / گرم از Wi-Fi، چند خوانندگان کارت حافظه (SD، کارت های چند رسانه ای، کارت فلش، کارت حافظه مموری استیک) و یک کروم رنگ از ویژگی های تر و تمیز به عنوان یک جاذبه های اضافی.

  فرار از تفاوت به کنار، هر سه رقم PS3 آمده با یک کنترل SIXAXIS، یک کابل USB، یک ویدئو کامپوزیت / استریو کابل خروجی صوتی، یک کابل اترنت و یک کابل برق همراه است. علاوه بر مطابقت با تقاضا تلویزیون اینترنتی، سونی نسخه های پلی استیشن با پشتیبانی IPTV خیلی راه اندازی کرده است. ترک ۸۰ گیگابایت، که همراه با نرم افزار پشتیبانی تقلید برای بازی از نسخه های قبلی از PS3، ۲۰ گیگابایت و ۶۰ گیگابایت نسخه ارائه سازگاری رو به عقب برای پلی استیشن ۱ و ۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۷]

  بنابراین پس از تمام دانش به اشتراک گذاشته، آیا شما خودتان را یک بازی برای این دستگاه پیشرفته است که نقش بیش از حد؟

  منبع

تاريخ : شنبه ٢۳ بهمن ،۱۳٩٥ ساعت: ٥:۳٧ ‎ق.ظ ا نظرات ()
تگ ها :


امکانات وب